• Výuka kresby

Těšte se, již brzy na Vašich obrazovkách!


Už to začíná vypadat opravdu, ale opravdu vážně. Tak moc, že to sem musím napsat - Výuka kresby bude mít svůj online kurz.


(střihání, komplementace, zvuky, hudba a tak dál)

Jj, vím, s online kurzy všeho druhu se teď na našem českém trhu tak trochu roztrhl pytel - a co vám mám povídat, bránila jsem se vytvoření video verze mého kurzu, co to šlo. Říkala jsem si, že přece nebudu nosit dříví do lesa, když je na YT a INST tolik tutoriálů, kdokoliv si může zaplatit Skillshare anebo Doměstiku a proč bych tedy měla trávit čas a energii vytvářením něčeho, co stejně živou výuku nahradit nemůže... Jenže, pak mi došlo, že i když už od roku 2015 pracuji na učebnici kresby (jejíž části můžete vidět zde na blogu, který nechávám přístupný veřejnosti, aby z něj mohli čerpat studenti, autodidakti či pedagogové), tak že je přece jen větší šance, že si studenti pustí video, než že by si přečetli knihu. A taky, že mi píše tolik lidí s dotazem na volná místa v kurzu, že i kdybych nabrala a zaučila 2 nebo 3 další lektory, tak to stejně nezvládnu předat tolika z vás, co po studiu u mne toužíte (čehož si moc vážím 🙏 ❤️). Takže takto mám šanci předat ucelenou metodiku v takové formě a obsahu, v jaké to kniha v životě neudělá a tolika lidem, kolik jich jen bude mít zájem!


(tuny storyboardů)

Takže jsem se rozhodla přestat bránit pokroku a v únoru 2022 zasedla ke storyboardu a začala psát a posléze natáčet, kreslit, no prostě produkovat můj dosud největší projekt, jímž je online kurz, který Vám po 3 (opravdu nekonečně dlouhých!) letech výrobního procesu (+ 5 let psaní knihy) již brzy naservíruji.

(backstage foto, aneb domácí natáčení - takhle bizarně to vypadá, když pro vás točím) videa)

Myslím, že se máte opravdu nač těšit - jelikož online kurz vznikal z výukových materiálů, na nichž pracuji od roku 2015, tak jsem průběžně všechna cvičení a tutoriály měla možnost v průběhu let zkoušet na svých studentech "offline" kurzů. Takže se dá říct, že vše je testováno na skutečných lidech - čemuž upřímně dost napomohly všechny lockdowny, kdy jsme s celým kurzem v online modu podle mých tutoriálů pracovali - a ano, ukázalo se, že to funguje!


Takže již LETOS V ŘÍJNU (a dá Bůh, že to zvládnu!) Vám budu moct představit kurz, který bude mít 6 variant podle toho, co potřebujete. Je libo příprava na talentovky? Portrét? Botanická kresba? Urbansketching? Figura? Nebo chcete jen ochutnat a pak se rozmyslet, zda rozšířit svůj skill? Každý level bude mít od 20 do 98 tutoriálů, teoretickou i praktickou část, možnost vytvářet si vlastní složku se splněnými úkoly, příležitost přikoupit si se mnou individuální konzultaci Vašeho progresu a spoustu dalších drobných vychytávek, které na Vás chystám!


Takže samozřejmě, pokud byste o kurzu uvažovali a chtěli dát echo, až se to bude blížit, můžete mi na sebe zanechat kontakt:A abyste viděli, jak mi z výroby online kurzu už hrabe, tak přikládám pro pobavení alternativní znělku kurzu 😅:


Tak já jdu zase pracovat, ať se už na podzim máte podle čeho učit!


Hezké prázdniny 😊 👩🏻‍🎨 🏖 ☀️

a

kreslení zdar!


Bára

35 zobrazení