Online kurz

Urban Sketching

Vaše svoboda nejen v plenéru!

  • Přejete si být schopni kdekoliv a kdykoliv nakreslit to, co zrovna vidíte
urbansketching

Komu je balíček Urban Sketching určen a co obsahuje?

Je Vaším největším přáním dosáhnout v kresbě takové svobody, abyste si mohli s sebou vozit skicák a pár kreslířských propriet po CELÉM světě a nakreslit si kde&co se Vám zrovna zalíbí? Tak v tom případě je tento balíček pro Vás tím pravým ořechovým.

Stěžejními kapitolami pro Urban sketching jsou Skicování, které Vás vykreslí, a Perspektiva pro výtvarníky, jež Vám poskytne naprosto základní opěrný systém pro stavbu jakýchkoliv budov. Nicméně bez Zátiší, Krajiny a Kompozice se také neobejdete, protože jsou to micro a macro světy sketchingu jako takového. Rostliny taky budete řešit všude, jenže ty bez znalosti Drapérie nebudou kompletní. A samozřejmě budete chtít umět i nakreslit Věci kolem nás, u nichž Vám občas vytanou otázky, jak že se tam ta Základní tělesa vlastně chovají, což zjistíte díky Fundamentu. A jelikož tuším, že budete chtít hledat, s čím se Vám nejlíp kreslí, tak součástí je i Přehled technik. A protože to všechno opravdu budete potřebovat, tak to tu máte na jednom místě.

Co dostanete:

8 200  / roční členství

Obsah balíčku

0. Pomůcky Ano
1. Začínáme kreslit Ano
2. Jak stínovat a šrafovat Ano
3. Jak popsat tvar Ano
4. Elipsy a válce Ano
5. Ostatní základní tělesa Ano
6. Shrnutí a pár tipů na cestu Ano
7. Tělesa ve věcech kolem nás Ano
8. Drapérie Ano
9. Rostliny a přírodniny Ano
10. Skicování & Freestyle Ano
11. Kompozice, Zátiší , Krajina Ano
12. Perspektiva pro výtvarníky Ano
13. Základy portrétu Ne
14. Úvod do figury Ne
15. Přehled technik Ano

Online kurz, který Bára vytvořila je velmi propracovaný a je velmi nápomocný při studiu kresby. K balíčku Urban Sketching jsem se zúčastnila i 3 denní Akademie Fundament, což byla skvělá možnost při osobním setkání projít si a osvojit si základy, které jsou nezbytné pro další rozvoj a kvalitu kresby.

Bylo to pro mě cenné setkání, kdy nám Bára říkala, na co si dát pozor, na co se zaměřit a taky korekce chyb přímo při nácviku kreseb jsou velmi přínosné, děkuji za to.

Co najdete v balíčku

Často kladené otázky

8 200  / roční členství