Offline kurz

Víkendový kurz

  • Máte čas kreslit pouze jednou za měsíc o víkendu
  • Toužíte po návaznosti lekcí a hlubším porozumnění souvislostí
  • Rádi se učíte intenzivně a vyhovuje Vám se ponořit do kreslení na celý den
Víkendový kurz malování kreslení
Metr alt

Můžete být začátečník i pokročilý, osobním pohovorem si určíme Váš cíl

Obdržíte výukové materiály & máte pomůcky v ceně

V kurzu se budete potkávat s max. 6 účastníky

Víkendový kurz očima Aleše

Aleš do víkendového kurzu dojíždí z Hradce Králového od září 2016 a je náramně talentovný kreslíř. Sám se netají láskou k urbansketchingu a dle mého názoru v něm dřímá výborný ilustrátor, kterého Aleš vedle práce patologa a bohatého rodinného života rozvíjí, co to dá.

Coby autodidakt se kreslení začal věnovat sám již před více než 10 lety. Na spoustu principů si zvládl přijít sám. Nicméně „pálila“ ho potřeba pochopit zákonitosti kreslení víc do hloubky a ve zřejmějších souvislostech. A s tím mu pomáhám já.

Pro Alešovu lásku a pokorný přístup ke kresbě se nemůžu dočkat každé jeho další kresby, protože ze všech jeho prací září vedle obrovského talentu i radost z toho, že může kresbou uchopovat svět.

Výuka překonala moje očekávání – je důkladná, systematická a dobře připravená. Bára je navíc skvělá lektorka s přátelským přístupem, která dokáže člověka pro kreslení nadchnout. Za ty roky, co kurz navštěvuji, cítím značný pokrok ve svých kreslířských schopnostech. Díky uvolněné atmosféře je pro mě každá „víkendovka“ i skvělou relaxací, na kterou se vždy těším.“

Aleš Kohout
Aleš Kohout

ve víkendovém kurzu od r. 2016

Často kladené otázky