Online kurz

Portrét

Aby si lidé konečně byli podobní!

  • Toužíte umět zachytit podobu, výraz i emoce lidí
malování portrétu tužkou

Komu je balíček Portrét určen a co obsahuje?

Táhne Vás to k portrétu a nezajímá Vás v kresbě vlastně nic jiného? Rozumím Vám!

Protože už chvilku kreslím, vím, že kromě desítek „hlav“, které nakreslíte, zkazíte a zahodíte, je dobré si odskakovat i k jiným „trenažérům“. Proto v tomto balíčku najdete s hlavní kapitolou Portrétu vše, co je dobré také trénovat.

Pokud jste někdy portrét kreslili, víte, že se na něm vyskytuje spousta základních těles. Proto není nikdy na škodu si osvěžit látku z Fundamentu. Jelikož jsou na obličeji základní tělesa prolnutá v měkkých zvlněných plochách, ani průprava v Drapérii se Vám neztratí. Kapitola Rostlin Vám poskytne vychytané geometrické rébusy, které se Vám budou hodit u kreslení očí a pusy. Skicování Vám uvolní ruku a dá Vám východiska pro to, jak se ponořit do každodenního tréninku. Budou se Vám hodit i informace o Kompozici a Perspektiva pro  výtvarníky Vám dá nezbytnou schopnost se vypořádat s nástrahami perspektivních zkratek. Abyste nebyli závislí jen na tužce, inspiraci pro práci s ostatními médii najdete v Přehledu technik.

Co dostanete:

9 700  / roční členství

Obsah balíčku

0. Pomůcky Ano
1. Začínáme kreslit Ano
2. Jak stínovat a šrafovat Ano
3. Jak popsat tvar Ano
4. Elipsy a válce Ano
5. Ostatní základní tělesa Ano
6. Shrnutí a pár tipů na cestu Ano
7. Tělesa ve věcech kolem nás Ano
8. Drapérie Ano
9. Rostliny a přírodniny Ano
10. Skicování & Freestyle Ano
11. Kompozice, Zátiší , Krajina Ano
12. Perspektiva pro výtvarníky Ano
13. Základy portrétu Ano
14. Úvod do figury Ne
15. Přehled technik Ano

Až vykoukne na svět online kurz Báry Maštrlové jsem očekávala až netrpělivě a s velkou zvědavostí. Znala jsem některé její tutoriály a ty mi přišly skvělé. Již při zhlédnutí prvních videí ze zakoupeného online kurzu jsem věděla, že to je přesně to, co jsem dlouho hledala. Precizně zpracované, skvěle vysvětlené, "rozpitvané do atomu", ale přesto velmi přehledné. Navíc okořeněné humorem. Žasla jsem a hltala každé z videí. Pro mě má online kurz obrovský přínos, kdy můžu studovat z domova a je v něm zpracováno spousta důležitých informací, praktických ukázek a podnětů k další práci.

Děkuji Vám Báro, že jste si s tím dala tolik práce a vytvořila pro zájemce úžasný kurz, který rozvíjí výtvarné dovednosti.

Alena Kriklová

Co najdete v balíčku

Často kladené otázky

9 700  / roční členství