Online kurz

Botanická kresba

Nechte rozkvést svůj talent!

  • Když chcete poznávat přírodu kresbou
botanická kresba

Komu je balíček Botanická kresba určen a co obsahuje?

Zajímá Vás hlavně to, jak nakreslit přírodu a přímo se vyžíváte ve studiu rostlin a přírodnin? V balíčku kapitol s názvem Botanická kresba najdete vše potřebné, abyste zvládli nakreslit jakoukoliv kytičku či rostlinku, kterou si usmyslíte.

Hlavní kapitola balíčku se věnuje přímo rostlinám. Ale jelikož jsou rostlinky vlastně do sebe poskládaná geometrická tělesa, tak je samozřejmou součástí také celý Fundament – to pokud byste si potřebovali procvičit úplné základy.

Protože pro kresbu květin je kromě základní geometrie dobré umět pracovat i s geometrií rozvitou, najdete v balíčku i kapitolu drapérií. Okvětní lístky se totiž dokáží vlnit úplně stejně jako třeba saténové povlečení.

A jelikož jsou květiny i o barvách, tak je samozřejmě součástí i Přehled technik, kde se dozvíte, jak s tou kterou kresebnou technikou pracovat.

Co dostanete:

4 200  / roční členství

Obsah balíčku

0. Pomůcky Ano
1. Začínáme kreslit Ano
2. Jak stínovat a šrafovat Ano
3. Jak popsat tvar Ano
4. Elipsy a válce Ano
5. Ostatní základní tělesa Ano
6. Shrnutí a pár tipů na cestu Ano
7. Tělesa ve věcech kolem nás Ano
8. Drapérie Ano
9. Rostliny a přírodniny Ano
10. Skicování & Freestyle Ne
11. Kompozice, Zátiší , Krajina Ne
12. Perspektiva pro výtvarníky Ne
13. Základy portrétu Ne
14. Úvod do figury Ne
15. Přehled technik Ano

Online kurz kresby jsem si zakoupila ihned po jeho zprovoznění. Referencí mi byly perfektně zpracované blogové příspěvky na webu Výuka kresby. Věděla jsem tedy, co mě čeká. Ale kurz předčil všechna má očekávání.

I po desítkách let učení se výtvarným technikám a pohybování se ve světě umění nacházím minimálně polovinu nových dovedností a triků, které jsem neznala. Kurz by potřebovali všichni učitelé pedagogických fakult, jak ti, co tam studují, tak vyučující, všichni, kdo se chystají na talentovky na umělecké SŠ a VŠ a nebo ti, kdo se prostě chtějí naučit opravdu kreslit. Perfektní. Děkuji velmi.

Co najdete v balíčku

Často kladené otázky

4 200  / roční členství