Offline kurz

Drill Exclusive

  • Hledáte akutně „nalejvárnu“, obsahově na míru Vašim potřebám (talentovky, profesní růst, specifická oblast v kresbě apod.)
  • Vyhovuje Vám se ponořit do kreslení na celý den i více
  • Potřebujete se učit individuálně, intenzivně a přitom časově flexibilně
individuální příprava na talentovky
Metr alt

Můžete být začátečník i pokročilý, osobním pohovorem si určíme Váš cíl

Obdržíte výukové materiály & máte pomůcky v ceně

Kapacita kurzu jste 1× Vy

Drill Exclusive očima Denisy

Denisa za mnou přišla koncem září roku 2018, zda bych jí pomohla se připravit na talentovky na dvě pražské SŠ – Hollarku a Arcus. Zkoušky se konají začátkem ledna, měly jsme tedy pouze 3 měsíce na přípravu. Denisa navíc v té době s kresbou dá se říci začínala.

Denisy jsem se ujala a obsah i tempo výuky přizpůsobila tomu, abychom zvládly projít vše nutné k talentovkám i k poskádání 2 rozdílných portfolií. A protože je Denisa fakt talent, tak se dostala na obě školy! Nastoupila na Hollarku, kde studuje dodnes.

Rok poté, co jsme se s Denisou rozloučily, se mi ozvala znovu, zda bych ji – vzhledem k tomu, že jsem sochařka – naučila modelovat. Od února 2020 ji tedy individuálně přípravuji na VŠ do sochařského ateliéru. Tak Denise držte s talentovkami palce, zaslouží si to!

„Poprvé jsem na kurz přišla, když jsem se chystala na talentové zkoušky na Střední uměleckou školu Václava Hollara, které jsem úspěšně složila. Pro radu jsem se vrátila i při přípravě na VŠ. Výuka předčila má očekávání a připravila mě nejen k talentové zkoušce ale i k budoucímu studiu a vlastnímu vyjádření.“

Denisa Hlaváčková
Denisa Hlaváčková

v Drill Exclusive od r. 2018

Často kladené otázky