Offline kurz

Individuální kurz

  • Potřebujete specifický rozvrh a uvítáte pravidelnost
  • Máte rádi klid na práci a individuální péči na míru Vašim potřebám
  • Chcete opravdu intenzivní průpravu (profese, talentovky apod.) a prostor pro Váš růst
individuální kurz kreslení malování
Metr alt

Můžete být začátečník i pokročilý, osobním pohovorem si určíme Váš cíl

Obdržíte výukové materiály & máte pomůcky v ceně

Kapacita kurzu jste 1× Vy

Individuální kurz očima Veroniky

Veronika mne oslovila v červenci 2020 s prosbou o intenzivní přípravu ke studiu na ADI v Praze. Též však s touhou po znalostech, které by jí pomohly rozvinout její výtvarné nadání takovým směrem, který bude jejímu srdci nejbližší.

Dohodly jsme se, že ji provedu všemi oblastmi kresby a seznámím se všemi technikami. Za dva roky zvládla při 3 hodinách individuálky týdně látku, kterou jiní procházejí 4-6 let.

Veronika má svůj specifický rukopis, který se snažím respektovat a pomáhat jí ho kultivovat. Paralelně k tomu ji však drtím drillem realistiky, kdy jí z ničeho neslevuju. Ostatně, je tu velká šance, že ve Veronice roste nejen talentová malířka, ale i má budoucí kolegyně – lektorka v kurzu, tudíž je třeba, aby vše znala opravdu na výbornou.

„Je to takový Rolls-Royce mezi kurzy kreslení! Takže, pokud hledáte opravdu kvalitní přístup lektora a zdroj informací, jste na správném místě :-)! Po 2 letech Bářiny výuky jsem stále nadšená a neměnila bych, protože na rozdíl od konkurenčních kurzů je tenhle komplexní a opravdu výrazně mě v kresbě posouvá.“

Veronika Zívalová
Veronika Zívalová

v individuálním kurzu od r. 2020

Často kladené otázky