Online kurzy kresby

Chcete kreslit doma a hledáte vhodný online kurz? Právě jste ho našli! Komplexní výukový program pro studium realistické kresby a to v rozsahu informací, který si sami zvolíte.

Získáte celé moje “know-how”, hromadu videí + pdf tutoriálů na jednom místě. To vše jsem pro Vás testovala přes 8 let na konkrétních lidech, takže vím, že to funguje. S tímto kurzem to zvládnete i Vy!

Kurzy kreslení online

Co to je a jak to celé funguje?

Co s online kurzy ještě získáte?

Až vykoukne na svět online kurz Báry Maštrlové jsem očekávala až netrpělivě a s velkou zvědavostí. Znala jsem některé její tutoriály a ty mi přišly skvělé. Již při zhlédnutí prvních videí ze zakoupeného online kurzu jsem věděla, že to je přesně to, co jsem dlouho hledala. Precizně zpracované, skvěle vysvětlené, "rozpitvané do atomu", ale přesto velmi přehledné. Navíc okořeněné humorem. Žasla jsem a hltala každé z videí. Pro mě má online kurz obrovský přínos, kdy můžu studovat z domova a je v něm zpracováno spousta důležitých informací, praktických ukázek a podnětů k další práci.

Děkuji Vám Báro, že jste si s tím dala tolik práce a vytvořila pro zájemce úžasný kurz, který rozvíjí výtvarné dovednosti.

Alena Kriklová

Ahoj Báro,

pořídil jsem neteři mé ženy tvůj kurz kresby. Hlásí se na střední do Uherského Hradiště, budeme doufat, že ji to chytne a bude se rozvíjet. Prozatím největší dopad měl kurz na moji ženu, která si nakreslila klubíčko, což se stalo kolektivní štědrovečerní zábavou 😊.

Nicméně, co chci říct - je to skvělý kurz a jsem moc rád, že jsi ho vytvořila a věnovala mu tu energii! Čili: ať se daří.

kreslení pro začátečníky

David Kolovratník

Online kurz kresby jsem si zakoupila ihned po jeho zprovoznění. Referencí mi byly perfektně zpracované blogové příspěvky na webu Výuka kresby. Věděla jsem tedy, co mě čeká. Ale kurz předčil všechna má očekávání.

I po desítkách let učení se výtvarným technikám a pohybování se ve světě umění nacházím minimálně polovinu nových dovedností a triků, které jsem neznala. Kurz by potřebovali všichni učitelé pedagogických fakult, jak ti, co tam studují, tak vyučující, všichni, kdo se chystají na talentovky na umělecké SŠ a VŠ a nebo ti, kdo se prostě chtějí naučit opravdu kreslit. Perfektní. Děkuji velmi.

Jako věkem netypický účastník (32 let) tohoto kurzu s bohatými zkušenostmi se samostudiem z různých oborů, byl letní intenzivní kurz pro mě osobně poměrně netradiční formou studia. Nicméně jsem se to rozhodl vyzkoušet, protože jsem cítil, že moje studium kresby potřebuje nabrat nový směr, abych se výrazně posunul a případně složil talentové zkoušky.

Ač kurz trvá týden, je intenzivní a je především na člověku, kolik z toho dokáže vytěžit. Součástí balíčku je totiž přístup k online kurzu Talentovky, který je opravdu nabitý informacemi. Vše je navíc velmi logicky a přehledně uspořádáno. V mém případě jsem měl možnost přistoupit k online kurzu velmi svědomitě a projít ho celý těsně před začátkem akademie. V letní akademii už vlastně procvičujete to, co jste měli možnost online nastudovat. Tady přichází vhod intenzita, kdy máte možnost upevnit základy všech nově nabytých znalostí a získat feedback. Celý tento proces má podle mého názoru synergický efekt, který dá vašemu kreslení pořádný booster a je těžší ho dosáhnout při běžném typu studia.

Online kurz, který Bára vytvořila je velmi propracovaný a je velmi nápomocný při studiu kresby. K balíčku Urban Sketching jsem se zúčastnila i 3 denní Akademie Fundament, což byla skvělá možnost při osobním setkání projít si a osvojit si základy, které jsou nezbytné pro další rozvoj a kvalitu kresby.

Bylo to pro mě cenné setkání, kdy nám Bára říkala, na co si dát pozor, na co se zaměřit a taky korekce chyb přímo při nácviku kreseb jsou velmi přínosné, děkuji za to.

Týden strávený v ateliéru na Akademii Talentovky jsem si moc užila, a to protože:

Přišlo mi fajn, že jsme si mohli v druhé polovině dne vybrat, co a čím chceme kreslit/malovat. Připravené prezentace mi často pomáhaly se v dané látce zorientovat. Fajn kolektiv ve smyslu, že nás tam nebylo ani málo, ale také jsem se tam vešli (takže ani moc). Byly dobře nastavené časy pro přestávky. K tomu všemu příjemná atmosféra.

Byl to pro mě velmi obohacující týden a vnímám, že jsem se zase posunula o level výš 😊. Děkuji 😊.

Nabídka balíčků Online kurzu

Srovnání online kurzů

Kapitola \ Balíček FundamentBotanická kresbaTalentovkyUrban SketchingPortrétAll Inclusive
0. Pomůcky AnoAnoAnoAnoAnoAno
1. Začínáme kreslit AnoAnoAnoAnoAnoAno
2. Jak stínovat a šrafovat AnoAnoAnoAnoAnoAno
3. Jak popsat tvar AnoAnoAnoAnoAnoAno
4. Elipsy a válce AnoAnoAnoAnoAnoAno
5. Ostatní základní tělesa AnoAnoAnoAnoAnoAno
6. Shrnutí a pár tipů na cestu AnoAnoAnoAnoAnoAno
7. Tělesa ve věcech kolem nás AnoAnoAnoAnoAnoAno
8. Drapérie NeAnoAnoAnoAnoAno
9. Rostliny a přírodniny NeAnoAnoAnoAnoAno
10. Skicování & Freestyle NeNeAnoAnoAnoAno
11. Kompozice, Zátiší , Krajina NeNeAnoAnoAnoAno
12. Perspektiva pro výtvarníky NeNeNeAnoAnoAno
13. Základy portrétu NeNeNeNeAnoAno
14. Úvod do figury NeNeNeNeNeAno
15. Přehled technik AnoAnoAnoAnoAnoAno
Cena
2 700  / rok
4 200  / rok
7 500  / rok
8 200  / rok
9 700  / rok
12 500  / rok
Darovat kurz malování

Voucher: kupte kurz jako dárek

Chcete někomu online-kurzem udělat radost nebo pomoci splnit umělecký sen? Můžete koupit kurz jako dárek!