Offline kurz
Online kurz

Akademie kresby

  • Potřebujete pochopit co nejvíc za co nejkratší čas
  • Chcete se učit online, ale chybí Vám offline support
  • V učení Vám pomáhá se ponořit do tématu intenzivně na několik dní
intenzivní kurzy kreslení malování

CO V AKADEMII KRESBY ZÍSKÁTE?

To nejlepší z offline i online kurzu kreslení v jednom!

Jako věkem netypický účastník (32 let) tohoto kurzu s bohatými zkušenostmi se samostudiem z různých oborů, byl letní intenzivní kurz pro mě osobně poměrně netradiční formou studia. Nicméně jsem se to rozhodl vyzkoušet, protože jsem cítil, že moje studium kresby potřebuje nabrat nový směr, abych se výrazně posunul a případně složil talentové zkoušky.

Ač kurz trvá týden, je intenzivní a je především na člověku, kolik z toho dokáže vytěžit. Součástí balíčku je totiž přístup k online kurzu Talentovky, který je opravdu nabitý informacemi. Vše je navíc velmi logicky a přehledně uspořádáno. V mém případě jsem měl možnost přistoupit k online kurzu velmi svědomitě a projít ho celý těsně před začátkem akademie. V letní akademii už vlastně procvičujete to, co jste měli možnost online nastudovat. Tady přichází vhod intenzita, kdy máte možnost upevnit základy všech nově nabytých znalostí a získat feedback. Celý tento proces má podle mého názoru synergický efekt, který dá vašemu kreslení pořádný booster a je těžší ho dosáhnout při běžném typu studia.

Online kurz, který Bára vytvořila je velmi propracovaný a je velmi nápomocný při studiu kresby. K balíčku Urban Sketching jsem se zúčastnila i 3 denní Akademie Fundament, což byla skvělá možnost při osobním setkání projít si a osvojit si základy, které jsou nezbytné pro další rozvoj a kvalitu kresby.

Bylo to pro mě cenné setkání, kdy nám Bára říkala, na co si dát pozor, na co se zaměřit a taky korekce chyb přímo při nácviku kreseb jsou velmi přínosné, děkuji za to.

Týden strávený v ateliéru na Akademii Talentovky jsem si moc užila, a to protože:

Přišlo mi fajn, že jsme si mohli v druhé polovině dne vybrat, co a čím chceme kreslit/malovat. Připravené prezentace mi často pomáhaly se v dané látce zorientovat. Fajn kolektiv ve smyslu, že nás tam nebylo ani málo, ale také jsem se tam vešli (takže ani moc). Byly dobře nastavené časy pro přestávky. K tomu všemu příjemná atmosféra.

Byl to pro mě velmi obohacující týden a vnímám, že jsem se zase posunula o level výš 😊. Děkuji 😊.

Vyberte si svou akademii kresby

Akademie Fundament

Akademie Fundament

Balíček Fundament á 2 700 Kč

+

3 dni v ateliéru á 13 200 Kč

=

10 500 Kč / 13 200 Kč

Akademie Talentovky

Akademie Talentovky

Balíček Talentovky á 7 500 Kč

+

5 dní v ateliéru á 16 500 Kč

=​

16 500 Kč / 24 000 Kč

Akademie Plus

Akademie Plus

Balíček, který už máte á 0 Kč

+

1 den v ateliéru á 3 500 Kč

=

3 500 Kč