Offline kurz

Večerní kurz

  • Preferujete docházku v pracovním týdnu
  • Chcete znalosti získávat průběžně a pozvolna, máte rádi pravidelnost
  • Uvítáte možnost pracovat dlouhodobě a systematicky, i na jednom díle
večerní kurz malování kreslení
Metr alt

Můžete být začátečník i pokročilý, osobním pohovorem si určíme Váš cíl

Obdržíte výukové materiály & máte pomůcky v ceně

V kurzu se budete potkávat s max. 6 účastníky

Večerní kurz očima Moniky

Monika je jednou z těch, kdo mne přiměl v roce 2012 založit tento kurz. Za to jí patří obrovský dík. Stejně jako za její výkony v kresbě, které můžu v reálném čase sledovat a Monice k nim svými radami pomáhat.

Monika na sobě celých 11 let, co ji učím kreslit, ukázkově pracuje. Jak je vidět z její galerie, tak nejraději kreslí tužkou menší formáty, ačkoliv si vyzkoušela samozřejmě i jiné techniky i rozměry kresby. I když má široký záběr co se námětů týká, tak její síla i naplnění leží ve volné tvorbě. Tam se snaží vystihnout primárně atmosféru – ať už místa, detailu, či zátiší.

Jako Moniky lektorka musím říct, že se jsem na ni nejen hrdá, navíc mne ale nepřestává bavit pozorovat její postupné nabývání autorské sebedůvěry a radosti z toho, že může realizovat své sny.

„Z ateliéru odcházím vždy nabitá energií. Jsem překvapena, jak jsem se za těch pár let posunula a kolik jsem toho nakreslila. Bára předkládá principy kresby velice srozumitelně a vede každého z nás, co se v ateliéru potkáváme, jiným způsobem. Kreslení rozhodně není jenom koníček, stalo se pro mě důležitým způsobem sebevyjádření.“

Monika Veselá
Monika Veselá

ve večerním kurzu od r. 2012

Často kladené otázky