INDIVIDUÁLNÍ KURZ

individuální kurz kreslení Praha

 ...Váš čas!

Je určen:

- začátečníkům, "věčným začátečníkům" a mírně pokročilým se zájmem o realistickou kresbu, kteří hledají klid na práci, maximálně osobní péči a flexibilní rozvrh

Ideální řešení, pokud máte dynamické povolání, které se špatně kombinuje s pravidelným docházením do večerního kurzu, nebo potřebujete intenzivní přípravu na přijímací zkoušky, či si jen chcete dopřát komfort individuálních lekcí.

Kapacita:

- 1 klient (po dohodě můžete chodit ve dvou, cena se pak rozdělí mezi oba klienty)  

Probíhá:

- abyste se v kresbě mohli zlepšovat, je potřeba kreslit alespoň 2 hodiny týdně (lze i delší lekce). Podle Vašich preferencí si můžete zarezervovat buď stabilně konkrétní den a čas v týdnu, nebo si lekce domlouvat dynamicky z týdne na týden.

Individuální kurz můžete navštěvovat semestrálně nebo měsíčněLekce je potřeba vyčerpat během platného období depozitu. Omluvenou lekci (24 hodin předem) je možné si po dohodě nahradit v kterémkoliv jiném dostupném čase v rámci platného období, větší množství nevychozených hodin lze vychodit nárazově formou drill exklusive >. Nevyčerpaný depozit bez náhrady propadá. 

 

Náplň:

- je daná podle Vašeho cíle, který si společně definujeme na vstupním pohovoru a určíme postup, který Vám pomůže k jeho dosažení. 

Obdržíte:

unikátní výukové materiály, abyste se měli o co při studiu opřít. V ceně jsou základní pomůcky (baličák, tužky, uhly, gumy), ostatní pomůcky si klienti zajišťují sami.

Obsazenost kurzu:

Letní semestr 2021                ... obsazeno*

*Není místo v kurzu? Nezoufejte! Napište mi a já Vás zařadím do pořadníku :) 

Kdy:

- po vzájemné dohodě - ve Vámi zvoleném čase  (celoročně)

Cena:

Měsíční depozit (všední dny*)             ...6.400,-  (4x 120 min)

Vstupní pohovor                             ... zdarma   (1x 45 min)

(*Po-Pá: 800,-/ 60min, So-Ne: 1.000,-/ 60min)

(**Letní semestr: 6. 2. - 21. 6. 2021

Zimní semestr: 6. 9. 2021 - 4. 2. 2022)

Objednávkový formulář:

*Tímto souhlasíte s GDPR a Obchodními podmínkami.*

Platba, rezervace a podmínky:

 

- rezervujte si své místo u stojanu pomocí formuláře > nebo na telefonu: 775 24 06 27.

Závazná rezervace probíhá platbou semestrálního nebo měsíčního depozitu na účet 1474628013/3030 a to nejpozději 1 týden před nástupem do kurzu. Platbu proveďte poté, co Vám objednávku potvrdím emailem. Zrušení rezervace a vrácení rezervační zálohy je možné nejpozději 3 dni předem, jinak záloha propadá. 

Zrušení zarezervované hodiny je možné nejpozději 24 hod. předem, jinak se platí plná cena za vstup.